معرفی کارخانه محصولات Wings


 

کارخانه محصولات Wings، اولین تولید کننده محصولات ساینده در ترکیه، فعالیت خود را در سال 1967 در Istanbul halkali با 40 نفر پرسنل در محیطی به مساحت 9000 متر مربع آغاز نمود.

اکنون کارخانه های Istanbul halkali و Tekridig Cerkezkoy با مساحتی بالغ بر 125.000 متر مربع و مجموعا 550 نفر پرسنل، در حال ارائه محصولات قابل اطمینان و با کیفیت به بیش از 75 کشور در 6 قاره میباشد.

به لطف سرمایه گذاری بر نو آوری و مطالعات R&D (Research and Develope)، این کارخانه محصولات متنوعی را در سطوح کیفیتی بالا ارائه مینماید. این شرکت با 51 سال سابقه در زمینة تولید ساینده های با کیفیت و کارا، بر آن شده است تا نیاز ها و درخواست های مشتریان خود را از مواد اولیه خام تا خدمات پس از فروش تأمین نماید.

کارخانه محصولات Wings، اولین کارخانه در ترکیه است که محصولات سایندة خود را با توجه به سیستم مدیریت کیفیت ISO تولید کرده و همچنین اولین شرکت ترکیه ای است که توانست با محصولات با کیفیت خود عضو فدراسیون تولیدکنندگان ساینده های اروپایی (Federation of European Producers of Abrasives) FEPA : و نیز سازمان ایمنی ساینده ها (Organization of Safety of Abrasives) OSA: باشد.

کیفیت محصولات کاربوسان مورد تأیید مؤسسه استاندارد ترکیه تحت عنوان TS EN 12413 برای ساینده های مقید و TS EN 13743 برای ساینده های پوشیده میباشد.

بازرگانی ایزد ابزار در سال 1372 شمسی در زمینه عرضه ابزار آلات صنعتی در شهر تبریز شروع به فعالیت نموده و از سال 1380 به عنوان نماینده انحصاری کارخانه محصولات Wings در زمینه واردات انواع ساینده های این شرکت اعم از برش، ساب، سنگهای سرامیکی و رزینی تحت برند تجاری Wings فعالیت خود را ادامه داده است.

error: Content is protected !!